Begby IL

Hovedstyre/Fotballstyre

Hovedstyre/Fotballstyre

Kontakinformasjon for personer i styret og andre av klubbens funksjoner. Ønsker man kontakt med trenere på de enkelte lag må kan man gå inn på lagsidene til det enkelte lag hvor man finner kontaktinformasjon til trenere og lagledere.

Hovedstyret

Navn Funksjon Telefon Epost Adresse Postnr. Poststed
Jan Erik Svanberg-Borgersen HOVEDLEDER 97 02 14 20 jaeborge@online.no Ametystveien 46 1639 Gamle fredrikstad
Per Danielsen NESTLEDER 91 31 72 38 aa-danie@online.no Hans Petters vei 15 1639 Gamle fredrikstad
Camilla Simmenes HOVEDKASSERER 91 81 41 00 kasserer@begbyil.no Skrenten 20 1639 Gamle fredrikstad
Arnfinn Haugberg STYREMEDLEM SEKRETÆR 48 16 52 42 a.haugberg@icloud.com Skrenten 20 1639 Gamle fredrikstad
Paal Georg Pedersen TYREMEDLEM LEDER BANE/ANLEGG 45 90 08 08 pal.pedersen@hotmail.com Opalveien 62 1639 Gamle fredrikstad
Øyvind Johannessen STYREMEDLEM LEDER FOTBALLGRUPPA 46 64 48 50 fotballeder@begbyil.no Tyrihjellveien 22 1639 Gamle fredrikstad
Filip Alexander Kilevold STYREMEDLEM BARNEIDRETTSANSVARLIG 97 11 56 60 filip.kilevold@ostfold.toyota.no Månestien 10 1639 Gamle fredrikstad
Per Andreas Kolstad STYREMEDLEM LEDER LYSLØYPA 99 26 48 91 peak@online.no Hans Petters vei 15 1639 Gamle fredrikstad
Marte Bendvold STYREMEDLEM 970 24 074 marteknudsen@yahoo.no kebergveien ?? 1639 Gamle fredrikstad
Stein Olav Løvoll VARAMEDLEM     Olav Kyrres vei 21 1639 Gamle fredrikstad

                             


 

 

 

 

 

Fotballstyret

Navn Funksjon Telefon Epost
Øyvind Johannesen Leder 46644850 fotballeder@begbyil.no
Thomas Kristiansen Nestleder 97521342 thkr1973@gmail.com
Vidar Gundrosen Sekretær 91122617 vidar@hoiax.no
Camilla Simmenes Kasserer 91814100 kasserer@begbyil.no
Linn Andreassen Overgang/FIKS reg. 99777680 linnandre@gmail.com
Petter Larsen Web-ansvarlig/FIKS 91317222 svein.petter.larsen@gmail.com
Patrick Pedersen Ungdomskoordinator 958 02 777 patrick@ms-elektro.no
Cato Veberg  Trenerkoordinator 906 00 650 cato.veberg@gmail .com
Tor Henning Holvik Fagansvarlig jenter 950 65 004 tor.henning@cal-trykk.no

 

Øvrige roller

Navn Funksjon Telefon Mail

Svein Kristiansen

Materialforvalter

954 64 488

sveinnk@icloud.com

Hjemmeside for Begby IL

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift